Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Bez konieczności angażowania własnych zasobów możesz nam zlecić kompleksową realizację projektów marketingowych i PR

Zewnętrzne Biuro Promocji

Dobrze zorganizowany firmowy dział promocji wymaga dużych nakładów finansowych i przynajmniej kilku stałych pracowników. To często i tak nie wystarczy, a Twoja firma musi szukać wsparcia profesjonalnych agencji marketingowych, biur reklamy, agencji interaktywnych, domów mediowych i zespołów kreatywnych. Realizacja projektów promocyjnych w większości firm ma charakter okresowy, a często sezonowy. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu przedsiębiorstw, które chcą zoptymalizować koszty promocji nie tracąc jednocześnie zdolności do realizacji nowych przedsięwzięć oraz wsparcia sprzedaży stałej oferty.

Zobacz więcej 

 

Public Relations

Kreowanie wizerunku firm to jedna z naszych specjalności. Wykorzystujemy nasze medialne doświadczenie i liczne kontakty reprezentując naszych klientów na zewnątrz.

Działania z zakresu marketingu treści uwiarygodnią w oczach czytelnika Twoją markę. Wiemy jak pisać i jak dotrzeć do Twoich odbiorców. Jako agencja PR proponujemy dobrą i wiarygodną komunikację, której podstawą są wysokiej jakości informacje i dobre relacje z mediami.

 Zobacz więcej 

Promocja