Ludzie

mateusz_foto

Mateusz Markowski - założyciel Ortus Media. Od zawsze związany z mediami. Zaczynał od lokalnego radia dla dzieci, którego był współtwórcą i redaktorem naczelnym mając niespełna 20 lat. W czasie studiów i tuż po nich prezenter i dziennikarz Białostockiej Telewizji Miejskiej, a następnie Telewizji Polskiej S.A. o. w Białymstoku. Od 2004 roku związany z koncernem wydawniczym Agora S.A na początku jako promotor Gazety Wyborczej w Białymstoku, a od 2008 roku redaktor promocji w centrali wydawnictwa w Warszawie. Autor wielu sukcesów biznesowych pionu marketingu, manager projektów specjalnych. Tworzył dodatki do Gazety Wyborczej, promował hity redakcyjne, realizował akcje promocyjne we współpracy ze znanymi światowymi markami – producentami sprzętu RTV, AGD, komputerów oraz z największymi sieciami hipermarketów i sklepów specjalistycznych.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży marketingu prasowego zaowocowało powstaniem firmy Ortus Media. Dziś, gdy rynek wydawniczy za sprawą nowych technologii przeżywa prawdziwą rewolucję jest autorem nowych modeli biznesowych, poszukuje nowych źródeł przychodów dla wydawców oraz pomysłów na promocję ich marek. Znajomość rynku wydawniczego oraz dystrybucji elektroniki użytkowej i sieci handlowych w Polsce i Europie pozwalają poszerzać ofertę firmy i wkraczać na nowe rynki.

 

Firma Ortus Media współpracuje na stałe, bądź przy realizacji projektów z doświadczoną kadrą:

  • project managerami
  • redaktorami mediów ogólnopolskich i lokalnych
  • dziennikarzami i copywriterami
  • specjalistami public relations
  • grafikami i webdesignerami
  • fotografami i fotoedytorami
  • profesjonalnymi korektorami
  • programistami i deweloperami

Jeśli jesteś zainteresowany pracą z nami lub jesteś freelancerem i chcesz tylko współpracować, skontaktuj się z nami. Pokaż co potrafisz, opisz w czym jesteś najlepszy i co chcesz rozwijać. Pomożemy Ci zaistnieć w branży poprzez możliwość realizacji ciekawych projektów dla wiodących na rynku firm. Zapraszamy do kontaktu

Promocja