Misja i wartości

Z prawdziwą pasją i zaangażowaniem tworzymy kreatywne rozwiązania dla biznesu. Wartości, którymi kierowaliśmy się zakładając firmę są dla nas nadrzędne. Być może jesteśmy trochę staromodni, bo cenimy przede wszystkim długofalowe relacje, profesjonalizm w działaniu, lojalność wobec klienta i wysoką kulturę we współpracy z kontrahentami.

W codziennej pracy stawiamy na skuteczną komunikację, która jest podstawą w naszej branży, a także pasję tworzenia, kreatywność, innowacyjność, rozwój własnych umiejętności i wzajemną naukę.

Naszym współpracownikom pomagamy też  zachować odpowiednią równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym. Cenimy ludzi z pasją.

Wartością są też dla nas wszelkie formy zaangażowania społecznego. Zależy nam na rozwoju miejsca w którym mieszkamy i pracujemy, dlatego chętnie włączamy się we wszelkie inicjatywy służące promowaniu Polski wschodniej, Podlasia i samego Białegostoku. Staramy się też w miarę możliwości wspierać społeczników i organizacje pozarządowe. Dla organizacji trzeciego sektora przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wiele usług z zakresu marketingu, promocji i PR możemy wykonać bezpłatnie, w miarę naszych możliwości i dostępności zasobów. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo wyboru organizacji i projektów, które wspieramy. Zapraszamy do kontaktu.

Promocja