Portal Torgovyi.com

czerwiec 2014
HandlowyBialystok.pl i Torgovyi.com to portale poświęcone tematyce zakupów i wszystkiemu, co z nimi związane. W naszym katalogu znajdziecie sklepy i przedsiębiorstwa różnych branż, zapoznacie się z ich ofertą i atrakcyjnymi promocjami. Prowadzimy serwisy w jęz. polskim i rosyjskim -  (skierowany do Białorusinów i Rosjan).

 

wizerunek_RU_640x480

 

Przeglądamy i wybieramy dla Was najlepsze propozycje białostockich sieci handlowych i marketów. Zawsze jesteśmy na bieżąco z nowościami na rynku. Na HandlowyBialystok.pl dowiecie się wszystkiego o białostockich galeriach – zarówno już istniejących, jak i tych w budowie. Podpowiemy, gdzie znajdziecie swoje ulubione marki w najkorzystniejszych cenach i jakie trendy królują obecnie w modzie. Zakupy w Białymstoku to jednak nie tylko galerie i centra handlowe. Miłośnicy produktów oryginalnych i nietuzinkowych z pewnością także znajdą coś dla siebie wśród towarów oferowanych przez sklepy zgromadzone w naszym katalogu.

HandlowyBialystok.pl i Torgovyi.com to również ciekawe artykuły, porady i informacje niezbędne dla każdego amatora shoppingu. Jeżeli chcesz wiedzieć wszystko o obowiązujących trendach, być modnym i stylowym, a przy tym nie stracić wszystkich oszczędności

Zapraszamy do wspólnego odkrywania prawdziwych zakupowych perełek!

BANER980X100_przewodnik_lifestylowy

 

Zobacz naszą pełną prezentację – TUTAJ

Reklama:

e-mail: reklama@handlowybialystok.pl

tel. +48 514 573 439

Kontakt z redakcją:

e-mail: redakcja@handlowybialystok.pl

Promocja